TALEP FORMU
Doğrulama Kodu

Altunhan İnşaat Ltd. Şti., 2005 yılında İnşaat Mühendisi İsmail Altun tarafından kurulmuştur. İlk olarak 1996 yılında yurtiçi taahhüt projeleriyle ön plana çıkan İsmail Altun, bu dönemde 7 adet 120 Bin metrekare'yi geçen inşaat alanıyla sektördeki gücünü arttırmış ve akabinde Altunhan İnşaatı kurmuştur.

Altunhan İnşaat Ltd. Şti., 2005 yılından bugüne kadar yüzlerce projeye imza atmış ve binlerce kişiye istihdam sağlamıştır. 2014 Yılında yaptığı Altunhan Residence, şirketin inşaat sektöründe devler ligine girmesini sağlamış ve gelecek projeleriyle sektörün zirvesini hedeflemiştir.


Konusunda uzman kadroları, günümüzün gerektirdiği işçilikleri sunmaya yönelik yetiştirerek ve aynı ekipleri yıllardır muhafaza ederek hizmet veriyoruz. Bu sayede, projelerimizde aynı kaliteyi, sürekliliği ve başarıyı yakalama fırsatı bulmaktayız.

Sağlamlıktan, kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermemek Altunhan İnşaat’ın tüm inşaat faaliyetlerinin temelinde yer alır. Altunhan İnşaat’ın başarı ve istikrarının arkasında, çevresel açıdan sürdürülebilirliği ön plana çıkaran, yenilikçi, müşteri odaklı yönetim anlayışı vardır.


VİZYONUMUZ

Gelişime açık, bilgi ve teknolojiye önem veren yönetim anlayışı ile buna bağlı olarak mevcut kadrosunu seçtiği ve bu bakış açısıyla geliştirdiği; gerçekleştirdiği faaliyetlerinden edindiği tecrübelerle sektöründe yenilikçi ve öncü bir firma olmak.  


MİSYONUMUZ

Sektöründe akılcı, yenilikçi ve sorumluluk anlayışı, çevreye duyarlı bir şekilde ilerleyerek bünyesinde bulundurduğu teknik ekip ve paydaşları ile birlikte algılanan kaliteyi en üst seviyede tutarak konforlu ve huzurlu bir yaşam sunabilmek amacı ile etkin bir şekilde faaliyetlerini hayata geçirmektir.